3-denní detox založený na pěti potravinách: Pokud si ho dopřejete jednou v měsíci, shodíte bez zbytečného trápení

Léto je pro tento detox jako stvořené. Pár odlehčených dní prospěje nejen vašemu tělu, ale rozhodně také hlavě! Jen třeba i při tomto mít správnou rovnici jak na to.

Ideální pro letní měsíce
Přesně tak lze nazvat detox, který si oblíbily nejen hollywoodské krásky, ale také vévodkyně Kate Middleton. Ta na něj nedá dopustit i během roku. Nemusíte vůbec držet přísné diety, pokud tělu dáte i prostor pro přirozené pročištění, detoxikaci a doplnění vitamínů.

Pár odlehčených dní prospěje zkrátka každému a v tom nejlepším se to podepíše na postavě. 3 denní detox založený výlučně na pěti druzích ovoce funguje efektivně a přinese výsledky.

Třídenní jídelníček:

  1. den

Snídaně: červený meloun
Oběd: ananas
Večeře: avokádo přelité olivovým olejem

  1. den

Snídaně: grapefruit
Oběd: borůvky
Večeře: červený meloun

  1. den

Snídaně: hrušky
Oběd: ananas
Večeře: avokádo
Ovoce, které během tří dnů přijímáte je vybíráno velmi cíleně. Každé totiž splňuje nějakou funkci, která je pro tělo nezbytná.

Ananas

Ananas je sám o sobě plný vitamínů a minerálů, obsahuje dostatečné množství vitamínu C a manganu. Jeho předností jsou také silné antioxidační vlastnosti. Zároveň dokáže eliminovat chuť na sladké.

Červený meloun

Samotný meloun obsahuje až 92 procent vody. Dodá tělu tedy dostatek tekutin a nastartuje efektivní spalování.

Grapefruit

Absolutně ideální pomocník při hubnutí. Tak lze nazvat grapefruit. Umí opravdu rychle zasytit a zároveň pomáhá spalovat maximálně efektivně.

woman transfuse smoothie to glass. healthy food concept

Avokádo

Avokádo obsahuje zdravý tuk a výborné je, že zasytí na delší dobu. Má v sobě množství vitamínu E, draslíku, které tělo potřebuje.

Borůvky

Výborný zdroj vlákniny se spoustou antioxidantů, které zároveň chrání pokožku a zlepšují její strukturu.

Discover

Sponsor

Latest

Dvě kamarádky rozjeli mezi prvními cukrárna s koláči pro celiatiky. Jejich dobroty si zamilovali i lidé bez intolerancí

Jak byste se čtenářům představili?Voláme se Nina a Tímea, známe se už několik let. Poznali jsme se na cvičák na tréninku se...

Aplikant.cz: Reklamace služby a její úskalí

Reklamace zboží je v některých případech jednoduchá a přímočará, protože může být na první pohled zřejmé, co je s danou věcí v nepořádku. Se...

Nastartujte spalování i během noci: 5 jednoduchých pravidel, která vám pomohou zhubnout rychleji a bez jojo efektu

Rituály před spánkem jsou opravdu důležité. Pokud chcete aby si tělo v noci odpočinulo a zároveň následně umělo i efektivně spalovat, držte...

Mileniálové jsou generací terapie: Generace Z je však tématům duševního zdraví otevřena

Úzkost a deprese jsou v posledních letech podle statistik hlavními problémy mileniálů, tedy lidí narozených po roce 1985 do roku 2000. Nové...

Jak úplněk ovlivňuje ostatní zvířata?

V několika studiích se ukázalo, že některá zvířata skutečně přizpůsobují své chování fázi Měsíce. Nejčastěji jsou tato přizpůsobení nezbytná pro přežití druhu.