Mladistvý look, dlouhověkost a ideální postava: Osvojte si stravovací rituály Japonek

Japonky patří mezi ženy, které se mohou pochlubit snad nejkrásnější postavou a bezvadnou pokožkou. Inspirujte se jejich jednoduchými tajemstvími, která vám pomohou dosáhnout stejného efektu.

Tyto ženy léta vypadají téměř totožně. Mnohdy to působí, že objevili opravdový elixír mládí. Žádné vrásky, nádherná, svěží pleť a naprosto ideální křivky. Jak to Japonky dělají, že se jim daří vítězit na časem a stále působí tak krásně a spokojeně?

Péče na prvním místě
Tyto ženy mají v sobě zakořeněné, že o pleť je třeba pečlivě pečovat. A to od malička. Už holčičky si pokožku umávají výlučně ve studené vodě a poté si pleť procházejí kostkou ledu. Ano, tento vypínací a vyhlazující efekt, aplikují již od raného dětství. Je to pro ně však naprosto přirozené, neboť to patří mezi jakési tradice místních žen. Velmi často používají také domácí rýžové tonikum.

Jedná se vlastně o kombinaci vody z uvařené rýže, soli, mandlového oleje a levandulové esence. Nejenže to příjemně osvěží, ale zároveň to také odstraní přebytečný maz a odumřelé buňky. Pokožku tak dokonale připravíte pro aplikaci kvalitního oleje (ten používají místo krému).

Nepřehlédněte: Nízkocholesterolová dieta: Stačí upravit jídelníček podle tohoto vzoru a váš zdravotní stav se zlepší

Co se týče těla, jejich dokonalá figura je výsledkem zdravého stravovacího plánu a skvělého jídelníčku. Milují lehká jídla, ve stravě mají spoustu čerstvé zeleniny, klíčky, rýži a nenahraditelné wakame řasy.

Ty podporují při pravidelné konzumaci tvorbu kolagenu a zároveň pomáhají v pleti udržovat zásoby kyseliny hyaluronové. Rovněž když si je dopřejete pomůžete zlepšit detoxikaci organismu a podpoříte rychlejší spalování.

Nedají dopustit i na čerstvý zázvor. Jeho ostrost nás zahřívá a rozpouští i tukové buňky. Ideální je dopřát si zázvorovou vodu před každým hlavním jídlem.

Business persons working in an office

Tip na zázvorovou vodu:

Nakrájíte přibližně 3 cm velké plátky zázvoru a přelijete 1,5 l teplé vody.
Přibližně 15 min. necháte vyluhovat, scedíte a pijete pokojové teploty
Dochutíte citrónem a lístky máty
Mohlo by vás zajímat: V domácím prostředí už dávno neplatí, že stačí denní a noční krém: Chcete-li viditelné výsledky, je třeba o sebe pečovat

Kombinace těchto jednoduchých pravidel je něco, co vám z dlouhodobého hlediska pomůže udržet se v dokonalé kondici. A to po všech stránkách. Tak, co zkusíte to?

Discover

Sponsor

Latest

Dcera se mi nikdy s ničím nesvěřila: První těhotenství ji natolik změnilo, že udělala něco, co bych nikdy nečekala

Jana své dceři Lence nerozuměla. Někdy se jí zdálo, že ji zcela nepoznává a to, co si lidé vysvětlovali jako pubertální odcizení,...

Mladistvý look, dlouhověkost a ideální postava: Osvojte si stravovací rituály Japonek

Japonky patří mezi ženy, které se mohou pochlubit snad nejkrásnější postavou a bezvadnou pokožkou. Inspirujte se jejich jednoduchými tajemstvími, která vám pomohou...

Ženy, které nejpomaleji stárnou v pleti

Podle aktuálních výzkumů za předčasné stárnutí pleti může až z 80% slunečního záření a vystavování se na slunci. Obzvlášť v letních měsících...

Muži, kterým věk přidává na sexappealu: Kdo je pro ženy dodnes ikonou?

Přestože jsou na výsluní už celé dekády, věk jim nic neubírá z atraktivity. Kteří muži stále mají v sobě velkou dávku sexappealu?

Manželovi jsem řekla jednu věc ze své minulosti: Netušila jsem však, co to udělá s naším vztahem

Moje minulost je mou součástíRenáta neměla nouzi o nezdařené vztahy a možná i proto jí na současném manželství tak velmi záleželo. "Chtěla...