Nejstylovější holčička v našem showbyznysu

Rozkošná dcerka naší oblíbené make-up artistiky má zkrátka styl od mala. Vypadá nádherně a vídat na ní jeden stylovější outfit za druhým. Vždyť posuďte sami!

Rozkošná dcerka naší oblíbené make-up artistiky má zkrátka styl od mala

I díky krásným stylingům se umí přenést do pohádkového světa
Jedna z našich nejúspěšnějších make-up artistek – Lucia Sládečková, známá také jako Lucid začínala od nuly, ale je důkazem toho, že pokud člověk dá do něčeho kus sebe, prostě to musí vyjít. Je pracovitá, velká profesionálka, upřímná, citlivá a férová. Právě na férovosti si zakládá ak tomu bude jistě vést v životě i svou dcerku. Malá Lydka je pro ni celý svět a snesla by jí i modré z nebe.

Rozkošná holčička roste do krásy a po mamince určitě zdědila i skvělý styl. Podle nás jde jednoznačně o nejstylovější dítě v našem showbyznysu. Ani náhodou jí to však neubírá z jemnosti či vnímání dětského světa, právě naopak. Díky krásným stylingům se tak každý den může pohybovat ve vlastním pohádkovém světě.

Dcera Lucie Lucid Sládečkové střídá jeden rozkošnější outfit za druhým

Přestože její máma je velmi vytížená a zaneprázdněná, dceři se věnuje v maximální možné míře. Je velkou parťačkou a veškerý možný čas tráví společně. Lucie je známá tím, že neustále maká, neumí pořádně odpočívat a úplně vypnout jí činí při řadě povinností problém. Právě dcerka ji ale často vytáhne z reality do nádherného dětského světa.

Cute baby girl with barefoot jumping on pink background.

Rady a hodně cestují, poznávají nové země, kultury. Lucie si je vědoma toho, že vzpomínky tvoří náš život a dělají ho bohatším. Kromě toho známá kráska zbožňuje módu a jednoznačně to cítit i při stylingu Lydky. Nádherné, dětské a se spoustou fantazie!

Discover

Sponsor

Latest

Veronika vytváří nápadité svatební šaty. Jak vypadá výroba nejdůležitějších šatů pro ženu?

Proč svatební šaty? Jak a kdy začal váš vztah s módou?Můj vztah s módou začal již v dětství. Vždy mě bavilo prohrabávat...

Nevěděla jsem si představit, že se najde muž hodný mé dcery: Tvrdohlavost mě v našem vztahu naučila jedno

Myslela jsem si, že se můj postoj změní tím, jak budou děti růst, ale situace se pouze zhoršovala. Čím více měli potřebu...

Mám děti. Sníží to mou bonitu při žádosti o půjčku?

Možná jste se setkali s názorem, že pokud máte děti, půjčku vám nikdo neposkytne. Nebo přinejlepším budete výrazně znevýhodněni. Je toto tvrzení pravdivé?

Víte, co všechno patří mezi superpotraviny? Nepřehlédněte důvody, proč byste je měli mít v jídelníčku

Superpotraviny nabízí maximální nutriční výhody při minimálním množství kalorií. Jsou plné vitamínů, minerálů a antioxidantů. No každá má i svá další specifika....

Znáte hořčíkový olej, který dokonale hýčká naše svaly?

Všichni sportovci, ať už jsou vrcholoví nebo rekreační se minimálně občas setkají s bolestmi svalů. Stačí „přepísknout“ trénink nebo v soutěži jet na plný...